AGENCY HOME VIP SHET DY BANESA KAPUR NGA 100m2 Pej

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGENCY HOME VIP Dje 22:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Pej te ish tregu i gjelbert
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon
Komuna: Pejë
AGENCY HOME VIP
Shetë DY banesa mobiluara me nga 100m2 ne katin e -V-
Banesat nodhen ne te njetin kat dhe ball per ball njera tjetres ku ne at hyrje në atë kat nodhen vetem ato dy banesa andaj ju qe deshironi dy banesa njera afer tjetres dhe te kan hyrjen e bllokur per vetm ato dy banesa apo per nje veq e veq urdheroni bunduni dhe vet.
Banesat kanë ket RENDITJE
Banesat jon nga 100 m2 njera kurse dyjat bashkë 200 m2
Banesa ka 2 dhoma gjumi
Banesa ka 1 sallon
Banesa ka nje kuzhin
Banesa ka nje shpajz
Banesa ka nje BANJO
Banesa ka nje mini WC
Banesa ka nje koridor madh
Banesa ka DY BALLKONA
Banesa ka nje podrum madh
Banesa ka parging
Banesat kan park dhe vendin per femi lojra per femi banesa ka pamje ne dy anet Qytetit
Banesa nodhet ne lagjen te ish tregu gjelbert ndertim i ri banesat jon komplet të mobiluara dhe të gaqme për banim te menjë hershëm .
Perkthimi i
Menjehershem poronaret shqipëtar
Qmimi vetem 55 mi euro komplet per njeren banes apo per dyjat 110000 euro ben te merren dyjat apo dhe ndaras andaj ju që keni itres per keto banesa na kontaktoni sa me par në.
---- AGENCY HOME VIP -----
Ju mund te na kontaktoni ne zyret tona
Adresat elektronike tona ne Facebook
Ne imell add -agency_home_vip@hotmail.com
Ne Imell add enis_be07@hotmail
Apo ne NR e Tel 0037744699964 dhe 0038649699964
Ne VIBER & TANGO & Whatspp
ju faliminders e ju mipret KOMPANY -HOME- V.I.P
Hiqe

QQWWAA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim