AGENCY HOME VIP shet Banes 65m2 te renovuar 37mi E

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGENCY HOME VIP 16 Mar 14:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: PEJ - FIDANISHTE
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, Bodrum
Komuna: Pejë
AGENCY HOME VIP Shet Banesen 65m2 ne lagjen Istitut
Banesa nodhet ne fillim te lagjes vetem 20metra nga rreth retullimi dhe esht ne bllokun e par te Istitutit ne C
Banesa esht komplet e renovuar nodhet ne katin e Pest
Banesa ka pamje nga qyteti dhe ka nje pamje shum shum te bukur sepse ka dy ballkona dhe pamje nga dy anet e qyqtetit
BANESA KA KET RENDITJE
1 - Dhome Gjumi
1 - Dom Pritje
1 - Kuzhin
1 - Banjo madhe
1 - Koridor
2 - Banllkona
1 - Podrum
1 - Parking per vetur
Banesa Esht komplet e renovuar ka Dritaret nga Pllastika me tre diktuma gjermane
Banesa ka te shtruar Parket nga bungu .
Banesa esht e kasaduar me kfasad gjermane
Banesa esht e kaqme per banim
Banesa esht pron Shqipetare
Banesa ka dukumentacjonin e Regullut
Andaj ju qe deshironi nje banes te till mos hezitoni na kontaktoni sa me par qmimi 37MI EURO i njegocjushem dhe shum i volitshem ju faliminders ju mir presim .
---- KONTAKTI -----
Ju mund te na kontaktoni ne zyret tona
Adresat elektronike tona ne Facebook
Ne imell add -agency_home_vip@hotmail.com
Ne Imell add enis_be07@hotmail
Apo ne NR e Tel 0037744699964 dhe 0038649699964
Ne VIBER & TANGO & Whatspp
ju faliminders e ju mipret KOMPANY -HOME- V.I.P

QQWWAA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim