AGENCY HOME VIP shet Banes te re 50m2 katin e II .

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGENCY HOME VIP 06 Shk 15:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: pej te gjamija e kuqe
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Pejë
AGJENCIONI PER PATUNDESHMERI AGENCY HOME VIP-a
Shet Banes Ndertim i ri 3min nga qendra e pejes 50m2
Banesa esht ne katin e dyt 50m2 dhe esht pikerisht ne lagjen te
Gjamija e Kuqe
Banesa ka ket renditje
1 - dhom gjumi
1 - Sallon me kuzhin
1 - Banjo
1 - Ballkon
1 - Koriidor { para dhom}
Banesa ka nxemje ka infrastruktur te plot parking per vetura dhe gjindet mu ne mes qendres andaj ju qe deshironi nje banes te vog dhe ne katin e dyt dhe ne qender te pejes mos hezitoni na kontaktoni .
Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp . Ne 24/or Online . Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit

QQWWAA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim