AGJENCIONI HOME VIP BANES 46m2 TE FAKULLTET

Shitet nga: AGJENCIONI-HOME-V.I.P-a 16 Mar 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

23 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Pejë
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI -HOME-V.I.P-a
ka ne shitje banesen 46m2 ne pej banesa nodhet pikerisht ne oborrin e fakullltetit te bizesit ne pej gjindet ne katin e par ka dy dhoma nje banjo madhe nje shpajz nje koridor dhe ka nje garzh apo shup ka pamje nga oborri i fakulltetit bizesit ka nje mundesi per bizes ka mundesi per shum gjera te shfytezohet ka nje pamje fenomenale gjindet ne nje vend shum te pershtatshem dhe kati i par ka nje qmim shum shum te volitshem vetm 23 mi ero perkethimi i menjehershem pa as nje vetmin problem ju miresim shitet urgjetisht.

.Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp . Ne 24/or Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale
sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim