AGJENSIONI I PATUNDESHMERISE ARGJENDI ju fton....

Shitet nga: eduardo 18 Jan 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 11111 m2
Komuna: Pejë
Agjensioni i Patundeshmerise Argjendi fton per bashkepunim te gjithe pronaret e banesave ,shtepive,lokaleve afariste, objekteve dhe pasurive te tjera te patundshme ne peje dhe me rrethin, te cilet jane te interesuar te shesin ose te japin me qira pronat e tyre ne afat te shpejte te na kontaktojne ne nr,, tane ,,,
Ne te njejten kohe kryejme edhe kto sherbime . vleresim pronash, investime, konsulence biznesore, ndermjetesim, partneritet, keshilldhenie, asistim, monitorim.
Adresa..
Rr, Muharrem Morina nr.1 Peje -Fidanishte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim