Apartament ne ''SARANDE'' 80m2. Cmimi 55.000

Shitet nga: Albian Baci 24 Shk 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: SARANDE
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Pejë
Apartament 80 m2 me pamje nga deti. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje ndertese te re.
Apartamenti eshte i perbere nga salloni, 1 dhome gjumi, 1 banje dhe 2 ballkone. Shitet e mobiluar.
Ndodhet vetem 70m nga plazhi.Kualitet i mire ndertimi.
Disponon Certifikat Pronesie.

Nr.01


Per me shum info kontakto ne :
tel: +386(0)49404802 / +355(0)674821265
viber* / WhatsApp*
email: albianbaci@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim