Apartament ne ''SARANDE'' 72m2 Cmimi 58 000 Euro

Shitet nga: Albian Baci 24 Shk 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Sarande
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Pejë
Apartament me pamje ballore nga deti ne rrugen ''Butrinti''. Apartamenti disponon 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 banje dhe ballkon me pamje te paster nga deti. Eshte i mobiluar dhe ndodhet vetem 20m nga plazhi.

Nr.19


Per me shum info kontakto ne :
tel: +38649404802 / +355674821265
viber* / WhatsApp*
email: albianbaci@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim