Apartament ne ''SARANDE'' 78m2 Cmimi 65 000 Euro

Shitet nga: Albian Baci 24 Shk 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Sarande
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Pejë
Apartament me pamje ballore nga deti ne rrugen Butrinti. Apartamenti ka 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1 banje dhe ballkon me pamje te paster nga deti. Eshte i mobiluar dhe ndodhet vetem 20m nga plazhi.

Nr.21


Per me shum info kontakto ne :
tel: +38649404802 / +355674821265
viber* / WhatsApp*
email: albianbaci@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim