Apartament ne ''SARANDE'' 110m2 Cmimi 55 000 Euro

Shitet nga: Albian Baci 30 Mar 02:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Sarande
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor
Komuna: Pejë
Apartament 110m2 ne katin e peste i mobiluar me pamje nga deti. Apartamenti ka 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1 banje dhe 2 ballkone me pamje nga deti. Apartamenti ndodhet 200m nga plazhi.

Nr.17


Per me shum info kontakto ne :
tel: +38649404802 / +355674821265
viber* / WhatsApp*
email: albianbaci@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim