Apartament ne ''SARANDE'' 54.5m2 Cmimi 35 000 EURO

Shitet nga: Albian Baci 20 Shk 00:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Sarande
Sipërfaqe: 54.5 m2
Komuna: Pejë
Apartament me vetem 70m largesi nga plazhi dhe shum afer shetitores se qytetit. Apartamenti eshte i perbere prej salloni, 1 dhome gjumi, 1 banje dhe ballkon me pamje nga deti. shitet i mobiluar. Disponon Certifikat Pronesie.

Nr.03


Per me shum info kontakto ne :
tel: +386(0)49 404 802 viber* / WhatsApp*
+355(0)67 4821 265 viber* / WhatsApp*
email: albianbaci@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim