Apartament ne ''SARANDE'' 60m2 Cmimi 39 000 Euro

Shitet nga: Albian Baci 20 Shk 00:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Sarande
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Pejë
Apartament 60 m2 me pamje nga deti. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje ndertese te re. apartamenti perbehet na 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 banje dhe 2 ballkone. Ndodhet vetem 70 m nga plazhi.

Nr.07


Per me shum info kontakto ne :
tel: +386(0)49404802 / +355(0)674821265
viber* / WhatsApp*
email: albianbaci@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim