Apartament ne ''SARANDE'' 60m2 Cmimi 65 000 Euro

Shitet nga: Albian Baci 20 Shk 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Sarande
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Pejë
Apartamenti ndodhet pran portit te Sarandes. ka nje sallon te madh, 1 dhome gjumi, 1 banje dhe 1 ballkon. Ndodhet vetem 20m nga plazhi dhe ka pamje fantastike nga deti. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte i bukur dhe cilsor me parkim te brendshem dhe te jashtem. disponon qertifikat pronesie.

Nr.08


Per me shum info kontakto ne :
tel: +386(0)49404802 / +355(0)674821265
viber* / WhatsApp*
email: albianbaci@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim