Apartament ne ''SARANDE'' 66 m2 Cmimi 32 000 Euro

Shitet nga: Albian Baci 20 Shk 00:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: SARANDE
Sipërfaqe: 66 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Pejë
Apartament ne katin e 2-te me pamje fantastike te detit dhe qytetit. Apartamenti eshte i perbere nga nje sallon, nje dhome gjumi, nje banje dhe verande me pamje te te paster nga deti. Ndodhet 200m nga plazhi dhe shum afer qendres dhe shetitores se qytetit. Disponon parkim te brendshem per makina.

Nr.02


Per me shum info kontakto ne :
tel: +386(0)49 404 802 viber* / WhatsApp*
+355(0)67 4821 265 viber* / WhatsApp*
email: albianbaci@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim