Apartament ne ''SARANDE'' 67m2 Cmimi 60 000 Euro

Shitet nga: Albian Baci 20 Shk 00:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Sarande
Sipërfaqe: 67 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Pejë
Apartament 67m2 me pamje fantastike nga deti dhe qyteti. Ndodhet ne rrugen '' Qazim Demi '' dhe eshte 200m nga plazhi dhe shetitorja e qytetit. Apartamenti eshte i perbere nga salloni, 1 dhome gjumi, 1 banje dhe terrace te madhe.

Nr.09


Per me shum info kontakto ne :
tel: +386(0)49404802 / +355(0)674821265
viber* / WhatsApp*
email: albianbaci@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim