Apartament ne ''SARANDE'' 68m2 Cmimi 35 000

Shitet nga: Albian Baci 19 Shk 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Sarande
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Pejë
Apartament me pamje te mire. Apartamenti ka 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 banjo dhe ballkon me pamje te mir nga deti. Ndodhet 200m nga plazhi.

Nr.16


Per me shum info kontakto ne :
tel: +38649404802 / +355674821265
viber* / WhatsApp*
email: albianbaci@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim