Apartament ne ''SARANDE'' 72m2 Cmimi 45 000 Euro

Shitet nga: Albian Baci 19 Shk 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Sarande
Sipërfaqe: 72 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Pejë
Apartament 72m2 me pamje nga deti. Ndodhet ne rrugen '' Gjergj Araniti '' ne Sarande. Apartamenti eshte i perbere nga salloni, 1 dhome gjumi, 1 banje dhe nje ballkon. Eshte vetem 100m nga shetitorja e qytetit.

Ne kete pallat disponojm edhe 4 apartamente te tjera per shitje.

- 72m2 - 1 dhome gjumi, 1 banjo, 1 ballkon - 45 000 Euro.
- 73m2 - 1 dhome gjumi, 1 banjo, 1 ballkon - 45 000 Euro.
- 84m2 - 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 ballkon - 45 000 Euro
- 100m2 - 2 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkone - 65 000 Euro

Nr.11


Per me shum info kontakto ne :
tel: +386(0)49404802 / +355(0)674821265
viber* / WhatsApp*
email: albianbaci@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim