Apartament ne ''SARANDE'' 80m2 Cmimi 58 000 Euro

Shitet nga: Albian Baci 19 Shk 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Sarande
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Pejë
Apartament 80m2 ne katin e pare me pamje nga deti. Apartamenti ka 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 banje dhe ballkon me pamje te paster nga deti. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet prane ''Santa quaranta'' Resort, 50m nga plazhi.

Nr.15


Per me shum info kontakto ne :
tel: +38649404802 / +355674821265
viber* / WhatsApp*
email: albianbaci@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim