Apartament ne ''SARANDE'' 80m2 Cmimi 65 000 Euro

Shitet nga: Albian Baci 19 Shk 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Sarande
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Pejë
Apartament me 80m2 ne katin e 4 me pamje nga deti. Apartamenti perbehet nga 1 sallon, 2 dhoma gjumi dhe 1 ballkon. Ndodhet 100m nga plazhi. Ne kete pallat disponojm edhe disa apartamente me nga 2 dhoma gjumi.

- 80m2 - Kati 2,3,4,6 nga 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 ballkon. Cmimi 65 000 Euro

Nr.13


Per me shum info kontakto ne :
tel: +38649404802 / +355674821265
viber* / WhatsApp*
email: albianbaci@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim