Apartament ne ''SARANDE'' 86m2 Cmimi 55 000 Euro

Shitet nga: Albian Baci 30 Mar 00:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Sarande
Sipërfaqe: 86 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Pejë
Apartament ne rrugen ''Butrinti'' 15 min nga qendra e qytetit. Apartamenti ka siperfaqe 86m2 dhe eshte ne katin e pare dhe ka 2 dhoma gjumi. Ndodhet vetem 10m nga plazhi.

Nr.18


Per me shum info kontakto ne :
tel: +38649404802 / +355674821265
viber* / WhatsApp*
email: albianbaci@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim