BANESA 3 DHOMSHE QMIMI I ARSYESHEM Peje

Shitet nga: Parket&Design 25 Sht 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 81 m2
Komuna: Pejë
OFERTE SPECIALE
OBJEKTI RELAX
SHITET BANESA 3 DHOMSHE,NDRIM I MUNDSHEM ME VETURE
Objekti eshte ndertim i ri dhe me Materiale te standardeve te larta,Ndrim i mundshem

- Dy Ashensori ne nje koridor
- Dyshemeja me Parket Bungu
- Dritare PVC me profil 80mm, me 3 dihtunga,
- Ngrohje qendrore
- Dyert e hymjes jan te blinduara dhe kunder zjarrit
- Dyert e dhomave jan nga furniri i drurit masiv
- Furnizim me uje si dhe rryma emergjente 24 ore
- Videomonitorim 24 ore i ter objektit
- Menaxhim dhe mirembajtje te kompleksit etj,
- Parking te mbrendshem dhe te jashtem.

Per me shume info na kontaktoni ne: 055 666 301

---------------------------------------------------------------------------------------
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim