BANESA 4 DHOMSHE, ME QMIM TE ARSYESHEM

Shitet nga: Nazif 25 Shk 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Lagja Fidanishte
Sipërfaqe: 111 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Pejë
BANESA SIPAS STANDARDEVE EVROPJANE. Peje Lagja Fidanishte,

Qmimi eshte i Arsyeshem sipas marrveshjes
BANESA 4 DHOMSHE
Nje banese 3 dhomshe eshte e gatshme per banim, ndersa te tjerat behen te gatshme ne vitin 2016
Objekti posedon keto materiale
-Lift italian
-Termoizolim me shtiropor 10cm
-Dritaret aluplast Gjermane profili 8cm me 3 dihtunga,
-Qerdhe e fëmijëve në kompleks
-Fusha sportive
-Ujësjellësi giacomini italian
-Parket Bungu i perfundua(Fertigparkett) Parketi ka mundesi zgjedhje disa ngjyra sipas deshires
-Kënd për fëmijë
-Oxhak në secilën banesë
-Qeramikë italiane
-sigurim 24h (rojëtar&kamera)
-Ngrohje qendrore
-Ngjyrosje e mureve sipas dëshirës
-Parking i mbyllur dhe i hapur
Te gjithe te interesuarve ju dergojmi katalogun me E-mail ku mund ta shofin planin e banesave
Per me shume na kontaktoni ne:044 223 860 ose 045 666 301
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim