BANESA 83m2 TË STACIONI TRENIT PEJE urgjent

Shitet nga: Eduardo 19 Maj 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 83 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Pejë
Shitet banesa ndertim i ri punuar me standarte evropiane posedon lift dhe qasje ne shume sherbime jetike per jete banesa perbehet prej dy dhoma gjumi sallon banjo shpajz dhe dy ballkona ka nje dizajn të veqant për këtë do të bindeni edhe vet ju mirepresim <>>.vala 045953112.
<>> viber kosova+37745953112
<>> viber zvicerr 0041779737718
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim