BANESA DY,TRI, DHE KATER DHOMSHE

Shitet nga: Nazifi 16 Pri 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 77 m2
Komuna: Pejë
OBJEKTI AFARISTO BANESOR "BELUSHI"
Objekti eshte i ndertuar me materiale te kualitetit me te larte, eshte nje ndertim i pa par deri me tash, po sa futeni ne hymje keni pershtypjen se po hyni ne nje Hotel ,per ta vertetu ejani dhe na vizitoni.
Objekti eshte i paisur me leje ndertimi,

Përshkrimi i objektit: - Objekti përbëhet prej 30 parkingjeve në bodrum, qendër tregtare në dy katet e para si dhe 56 banesave me sipërfaqe të ndryshme.
Banesat gjindën 200 metra nga stacionin e trenit ne drejtim të qendrës, Rruga e Vilsonit p.n ( pranë banesave të shtetit ) krahas ish Hotel Dyponit.

Për informacione të hollësishme kontaktoni ne Tel: 045 666 301 dhe ne 049 678 415


----------------------------------------------------------------------------------------------
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim