BANESA NQENDER TE PEJES E RE

Shitet nga: Fatmir 02 Dhj 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: SEMITRONIX
Sipërfaqe: 56 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Pejë
Shes banesen e cila gjindet ne zemer te pejes tek ndertesa SEMITRONIX perball policis , ne banes nuk ka banuar askush ndonihere eshte ne gjendje perfekte e re , gjendet ne katin e 6-sht,Siç shihet ne foto banesa ka ,banjo me te gjitha elementet sanitare , koridori , dhoma e fjetjes dhe salloni ngjitur me kuzhinen,gjithashtu ballkoni me nje pamje spektakolare , kuzhina eshte e sapovendosur e re me te gjitha elementet te kuzhines. Tavolina e bukes me 4 karika. Pres vetem blerës serioz,Nderim nuk bejë , na kontaktoni gjithsesi ne Viber.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim