BANESA QENDER

Shitet nga: Elita - M 01 Pri 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Pejë
shitet banesa dy dhomëshe (dhoma e dites me kuzhinë, 1 dhome fjetje, 1 banjo me wc, 1 koridor, 1 ballkon dhe 1 podrum - shupë)

banesa është ndërtim i ri - sapo perfunduar, kati V-të, ndertesa posedon liftin, banesa me nxemje qendrore, me sipërfaqe prej 65 m2. + podrumi - shupa 6 m2.

dokumentacioni i rregullt 1/1, qmimi shumë atraktiv 600 euro per 1 m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim