BANESE 3 DHOMSHE 82m2 OFERTE SPECIALE PEJE

Shitet nga: Parket Design-Nazifi 08 Tet 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 111 m2
Komuna: Pejë
BANESA SIPAS STANDARDEVE EVROPJANE. E gatshme per banim,Peje Lagja Fidanishte,

Qmimi eshte i Arsyeshem me marrveshje

-BANESA TRE DHOMSHE NE KATALLOG ESHTE Faqe.22 Nr.B-04 me siprfaqe 82m2 ne katin I

Objekti posedon keto materiale
-Lift italian
-Termoizolim me shtiropor 10cm
-Dritaret aluplast Gjermane profili 8cm me 3 dihtunga,
-Qerdhe e fëmijëve në kompleks
-Fusha sportive
-Ujësjellësi giacomini italian
-Parket Bungu i perfundua(Fertigparkett) Parketi ka mundesi zgjedhje disa ngjyra sipas deshires
-Kënd për fëmijë
-Oxhak në secilën banesë
-Qeramikë italiane
-sigurim 24h (rojëtar&kamera)
-Ngrohje qendrore
-Ngjyrosje e mureve sipas dëshirës
-Parking i mbyllur dhe i hapur
Te gjithe te interesuarve ju dergojmi katalogun me E-mail ku mund ta shofin planin e banesave
Per me shume na kontaktoni ne:044 223 860 ose 045 666 301 ose 049 678 415
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim