BANESE 3 DHOMSHE NE KATIN 1 PEJE LAGJA FIDANISHTE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Nazif 01 Shk 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Pejë
Përshkrim i sendit
BANESA SIPAS STANDARDEVE EVROPJANE. Peje Lagja Fidanishte,

Qmimi eshte i Arsyeshem sipas marrveshjes
BANESA TRI DHOMSHE NE KATIN E 1 DHE 5-te
Nje banese eshte e gatshme per banim, ndersa te tjerat behen te gatshme ne vitin 2016
Objekti posedon keto materiale
-Lift italian
-Termoizolim me shtiropor 10cm
-Dritaret aluplast Gjermane profili 8cm me 3 dihtunga,
-Qerdhe e fëmijëve në kompleks
-Fusha sportive
-Ujësjellësi giacomini italian
-Parket Bungu i perfundua(Fertigparkett) Parketi ka mundesi zgjedhje disa ngjyra sipas deshires
-Kënd për fëmijë
-Oxhak në secilën banesë
-Qeramikë italiane
-sigurim 24h (rojëtar&kamera)
-Ngrohje qendrore
-Ngjyrosje e mureve sipas dëshirës
-Parking i mbyllur dhe i hapur
Te gjithe te interesuarve ju dergojmi katalogun me E-mail ku mund ta shofin planin e banesave
Per me shume na kontaktoni ne:044 223 860 ose 045 666 301
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim