Banes 79m2 Pejë

Shitet nga: Banesa 09 Nën 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Pejë
Shitet banesa afer ish-OSBE te rrethi ne katin e 1-re, me siperfaqe prej 79m2, me dy dhoma, banjo, shpajz, kuzhine, dy ballkona dhe terrase. Gjendet ne pozite shume te mire. Komplet e renovuar, me podrum, Prona shqiptare.
Cmimi shume I volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim