Banes komplet: *mobile *TV/kabllovik *Klime ngro..

Shitet nga: Blend Sadikaj 23 Krr 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

46 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 61 m2
Komuna: Pejë
Banesa esht nedertuar ne lokacionin "Lumi bardh" ne Peje.
Hymja H ne katin e peste. Shitet €48 000,- Komplett me:

-- 2 x Dhom gjumi
-- Kuzhin me sallon
-- Banjo
-- Ballkon me pamje fantastike
-- Podrumi i madh 6,2 m²
-- Klime ngrohjes
-- TV + Kabllovik
-- Shtretër dhe garderoba per te veshje jan te perfshire
-- Ashensor/lift

Perfitime te baneses:
-- Kujdestar per kompleksin e baneses
--Mirëmbajtjen e shkallëve në form te larjes
--Blloku ka të mira materiale ndërtimi teknike kur është ndërtuar.
Kjo mund të vërehet përmes fasadës është pothuajse si i ri, tregohet e krahasuar atë me blloqe të tjera në zonë e lagjes.
-- Ashensor/lift

Kontakt información:

Blend Sadikaj
tel : 00 47 46950167 (Norvegji)
E-mail: sadikaj_31@hotmail.com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim