Banes ne Lagjen Jarina

Shitet nga: Banesa 03 Sht 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Laxha Jarina
Sipërfaqe: 47 m2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Pejë
Banesa gjendet ne Jarin ne katin perdhes dhe posedon sallon me kuzhin, dhome gjumi, ballkon dhe banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim