Banes ne Shitje

Shitet nga: Bahri 01 Sht 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ish Tregu i Gjelbert
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Pejë
Banesa ka pronarin Shqiptar me dokumentacion te rregullt , siperfaqja 100 m2 me pamje te bukur nga qyteti . Gjithashtu posedon dhe 2 terasa te bukura , posedon sallon dhe kuzhin , 2 dhoma gjumi dhe 2 banjo .
Qmimi me marrveshje ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim