Banes ne shitje

Shitet nga: Besim 22 Maj 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Fidanisht%
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Pejë
Banesa gjendet ne pej ne lagjen fidanisht ...ndertimi i ri banesa posedon me 70 m + _ ka sallonin kuzhinen e re ka ni dhom gjumi banjon me tush kabin koridor ka taras .nxemje qendrore ...asensor dhe esht ne katin 2 .

+32484711020
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim