Banes ne shitje ne peje

Shitet nga: abazaj 30 Mar 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Pejë
Shes banesen ne qender te pejes ne soliter te rrethi te stacioni i policis.
Banesa gjendet ne katin e 10 dhe posedon lift.
banesa ka 74 kvadrat dhe posedon nje terase te madhe prej 37 kvadrat,eshte me dokumentacion te rregullt
pronar shqiptar ,perkthim te menjehershem.
Qmimi 33500 euro. Qmimi munt te diskotohet ne rast te nje marrveshje te shpejt.
Per ma shum informata mundeni te ne telefononi ne telefona ,
Kosov-0037744774832
austri-06509262315
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim