Banesa

Shitet nga: Xxx 15 Tet 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Pejë
Banesa ne shitje superfaqja 62 m posedon 1 dhome gjumi nje banjo nje sallon dhe nje kuzhine. Banesa ka poashtu dhe podrum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim