Banesa 77m2 në peje tek stacioni trenit

Shitet nga: Eduardo 19 Maj 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 77 m2
Komuna: Pejë
Shitet banesa moderne e punuar me standarte evropiane posedon lift dhe qasje ne shume sherbime jetike per jete ka dy dhoma gjumi sallon banjo shpajz dhe ballkon ka nje pamje shume te bukur nga bjeshk dhe malet e larta të qytetit jumirepresim Vala 045953112 Viber +37745953112
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim