Banesa 92 m katro peje

Shitet nga: Arbër 23 Dhj 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 92 m2
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Dupleks
Komuna: Pejë
Shitet banesa 92 m katror, banesa eshte ndertim i ri, banesa posedon te gjitha kushtet e pershtatshm per banim,
Banesa posedon, sallon me kuzhine, 2dhoma te gjumit, 2 banjo, teras dhe shpajz, parking rrugor te mjaftushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim