Banesa dy,tri,dhe kater dhomshe,Ne lagjen Fidani..

Shitet nga: Banese 09 Shk 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 111 m2
Komuna: Pejë
Banesa te cilesis se lart Elsa Residence,
Ne kemi keto lloje te banesave.............

BANESA DY-TRE DHE KATER DHOMSHE
-lift italian
-termoizolim me shtiropor 10cm
-dritaret aluplast profili 8cm me 3 dihtunga,
-çerdhe e fëmijëve në kompleks
-fusha sportive
-ujësjellësi giacomini italian
-parket Bungu i klasit I
-kënd për fëmijë
-oxhak në secilën banesë
-qeramikë italiane
-sigurim 24h (rojëtar&kamera)
-ngrohje qendrore
-ngjyrosje e mureve sipas dëshirës
-parking i mbyllur dhe i hapur etj.

Te gjithe te interesuarve ju dergojmi katalogun me E-mail ku mund ta shofin planin e banesave
Per me shume na kontaktoni ne 044 223 860 ose 045 666 301
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim