Banesa extra kati par Te minimax

Shitet nga: Lanti 16 Shk 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 96 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Pejë
Shitet banesa e mobiluar komplet kati i par banesa gjindet rruges spitalit objekti minimax ndertim i ri renditja : sallon kuzhin dy dhoma tfjetjes koridor banjo dhe dy ballkona.banesa ka dokumentacion te rregullt dhe perkthehet menjeher
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim