Banesa gjindet te tregu i gjelber.

Shitet nga: Meti 10 Pri 02:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Pejë
Banes eshte ne gjendje shume te mire edhe eshte e mobiluar . I ka dy dhoma gjumi dhe nje dhome me kuzhine se bashku . Shitet me nje cmim shume te volitshem. Mundet me edhe pa mobilje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim