Banesa moderne 77m2 fidanishte U SHITT FLMMMMM

Shitet nga: Eduardo 17 Maj 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 77 m2
Komuna: Pejë
Shitet banesa ndertim i ri Dhe gati per banim banesa renditet dy dhoma gjumi sallon banjo dhe ballkon ka nje pamje shume te bukur nga bjeshk dhe malet e larta të qytetit jumirepresim Vala 045953112 Viber 0037745953112
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim