Banesa moderne në katin e parë 82 m2 peje

Shitet nga: Eduardo 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Pejë
Shitet banesa ndertim i ri Dhe gati per banim banesa renditet dy dhoma gjumi sallon dy banjo dhe ballkon ka nje pamje shume te bukur nga bjeshk dhe malet e larta të qytetit. banesa gjindet ne lagjen fidanishte tek objekti Elsa ju mirepresim vala 045953112 viber +37745953112 MARR VETURA KOMPENSIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim