Banesa moderne në peje U SHITTT FLM

Shitet nga: Eduardo 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Komuna: Pejë
Shitet banesa ndertim i ri Dhe gati per banim banesa renditet tri dhoma gjumi sallon dy banjo dy ballkona është punuar me standarte evropiane posedon lift dhe qasje ne shume sherbime jetike per jete. Banesa shitet e mobilume koplet. Jumirepresim Vala 045953112 Viber 0037745953112 banesa gjindet tek stacioni trenit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim