Banesa në Shitje

Shitet nga: PASHA 01 Qer 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Pejë
Shitet Banesa në qytetin e Pejës në ndërtesën e SEMITRONIX-it
Kati : 1 me siperfaqe 56.70m2
Banesa është e shtruar në parket dhe përbëhet nga :
1- Holli,
1- Dhomë e ditës me kuzhinë
1- Ballkon ,
1- Dhomë e fjetjes
1- Banjo
1- Nxemje qendrore te veqantë

Për informata ju mirpret Agjencioni PASHA
Cdo dit pune nga ora: 08-20
Adresa: Nëna Terez (KURRIZI)
Nr : 044-253- 512
049-600-875
044-893- 073 ( viber )
agjencionipasha@gmail.com
Jeni të mirëpritur në Agjencionin tonë qe të shiqoni dhe oferta të tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim