Banesa në qender të Pejes. m² / € 400,00

Shitet nga: Abazaj 01 Mar 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Pejë
Në qender të Pejes rrethi gjindet Banesa në katin e fundit, d.m.th. të dhjetin, ku Banesa posedon lift dhe ka shikimin kah lindja.

Banesa ka:
ne dhom të madhe gjumi,
nje dhom pritje,
kuzhin të veqant,
koridor,
shpais,
dhe banjë.

Kvadratura esht siq shifet në foto 74, 20 + (Tarase 37,50) kjo asht matje e banesave te vjetr, qe jan të ndertuara me material shum të fort me mure te trasha dhe me Tarase 7,5m² me 5m² ku prej kesaj Tarase shifet e ter Peja dhe gryka e Rugoves dhe nuk ndegjohet asnje zhurem e automjeteve e as e njersve.
Ku e kini vetem qetsin e juaj.
Ju mirpresim!

TEL KOSOV.: 00377 44 77 48 32
TEL AUSTRI .: 0650 926 23 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim