Banesa në shitje

Shitet nga: Tafil Bajraktaraj 30 Sht 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lumi i Bardhë
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Pejë
Banesa është në katin e dytë: me 60m2 hapësirë me pamje dhe ballkon nga Gryka e Rugovës, posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhinë, banjo. Ka të instaluar rrjetin kabllor, ujësjellësin dhe ashensorin.
Çmimi sipas marrëveshjës
Për më shumë të dhëna kontaktoni në numrin e telefonit, ose përmes Viber në numrin : +46702959739
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim