Banesa ne Lagjen FIDANISHTE

Shitet nga: Limi 27 Pri 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: fidanishte
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Pejë
Banesa gjendet ne fidanishte perball ambulances eshte ndertim i vjeter ndertim i fort e renovume me dritare plastik etj nxemje qendrore klim parking kati 4. Mund te kontaktoni dhe ne VIBER nga ora 13:00 deri ne ora 23:00 +37744623032
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim