Banesa ne Pejë

Shitet nga: Myrteza 13 Mar 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Pejë
Shitet Banesa ne Pejë perkatsisht te Minimax posedon : Dhoma e dites me Kuzhin,2 dhoma fjetje,1 korridor,banjo dhe podrumin
Cmimi me Marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim