Banesa ne Peje

Shitet nga: Shain 26 Dhj 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Pejë
Shitet banesa ne qender te pejes te gjamia kuqe (100m nga korza)
Banesa gjindet ne katin e 2 ka 48m2 dhe eshte ndertim i ri
Per me teper 049411504 ose 049885855viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim