Banesa ne Peje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ERONA shpk 29 Nën 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Pejë
Agjensioni ERONA shpk ka ne shitje banesen ne Peje ne Lagjen Fidanishte Banesa ka siperfaqe prej 84m2. kati 1 dhe 5. Njera Banese eshte ne gjendje te banueshme.

Banesa posedon:
Sallon me Kuzhine
2 Dhoma Gjumi
1 Banjo
1 Terase

Mund te Kontaktoni ne nr +38649394111

E-mail erona.shpk@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim