Banesa ne lagjen fidanisht -peje

Shitet nga: Banesa pejë 04 Dhj 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Pejë
Shes banesen 64m2 ne qytetin e pejes ne lagjen fidanisht.banesa eshte e renovuar dhe posedon gjitha paisjet qe duhen te gjitha kualitet.posedon sallon.kuzhin.dhom te gjumit.banjo.3 ballkona.shpajz.e renovuar me dyer dhe dritare te plastikes.dera e hyrjes e blinduar origjinale.klimatizim.
Eshte shum e paster dhe e mirmbajtur.poashtu posedon dokjmentacion te rregullt me pronar shqiptar.te interesuarit mund te komtaktojn ne nr e tel po ashtu ne nr e shenuar ka edhe viber.flm per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim